Peaty's Rimjob Rim PRJ9M21-6 fekete 83813 (PRJ9M30-6)
Peaty's Rimjob Rim szalag egy különleges termék, amelyet kerékpárosok számára készítettek, akik a legmagasabb minőséget és tartósságot várják. A szalag különböző szélességekben elérhető: 21 mm, 25 mm, 30 mm és 35 mm, ami lehetővé teszi, hogy sokféle kerékpáros felnihez illeszkedjen. Építése kiváló tapadást biztosít a felülethez, minimalizálva ezzel a csúszás kockázatát a kerékpározás során.
Kivételes tartósság és megbízhatóság
Egyszerű felszerelés
Tökéletes illeszkedés
Peaty's Rimjob Rim szalag - jellemzők:
  • Elérhetőség 21 mm, 25 mm, 30 mm és 35 mm szélességekben;